Drewniane klamerki - dni tygodnia | Justine Crafts

Drewniane klamerki na każdy dzień tygodnia

W sieci spotkałam się już z wieloma sposobami wykorzystania drewnianych klamerek – najcześciej to co z nich powstaje jest zarówno użyteczne, jak i ozdobne. Jeden z moich pomysłów mogliście już zobaczyć w innym poście – Drewniane podkładki pod kubek.

Dzisiaj postanowiłam zrobić swoją wersję klamerek na każdy dzień (dni tygodnia w języku angielskim). W tym celu przygotowałam dla Was gotowe szablony do wydruku w dwóch wersjach: czarno-białej i kolorowej. Aby to zrobić, wystarczy kliknąć w poniższą grafikę!

(Pamiętajcie, aby wydrukować grafiki w pełnym rozmiarze.)

Zastanawiacie się jak najlepiej przyczepić wydruk do klamerki?

Możecie to zrobić używając kleju lub taśmy klejącej. Przy czym jeśli macie w planie wykorzystać je np. do Instagramowych zdjęć, najlepiej użyć matowej taśmy, aby nie odbijała światła – tylko wtedy napis będzie dobrze widoczny.

Jeśli wersja drukowana nie przypadła Wam do gustu. Mam też inne rozwiązanie – odręczny napis bezpośrednio na klamerce lub na przyklejonej taśmie materiałowej.

Drewniane klamerki - dni tygodnia - black| Justine Crafts

Drewniane klamerki - dni tygodnia - kolory | Justine Crafts

PS: Dziękuję Ani, która (nieświadomie) zainspirowała mnie do przygotowania tego wpisu. 🙂

Lubicie drewniane klamerki? Którą wersję wybieracie czarną czy kolorową? 🙂

Share:
Justyna

Justyna

Uwielbiam się rozwijać, dzięki czemu mogę Was inspirować! Nie boję się wyzwań i czerpię dużo radości z tego co robię - bo najważniejsze to robić to, co się kocha! :)