KTO JEST ADMINISTRATOREM TWOICH DANYCH OSOBOWYCH?Administratorem danych osobowych przekazywanych przez klientów sklepu internetowego Justine Crafts oraz subskrybentów jest firma:

Justine Crafts Justyna Woźnica
ul. Folwarczna 7
44-102 Gliwice
NIP: 6312667220
REGON: 366151988


JAKIE DANE OSOBOWE SĄ PRZETWARZANE PRZEZ JUSTINE CRAFTS JUSTYNA WOŹNICA?– Imię
– Nazwisko
– Adres mailowy
– Adres do korespondencji (zamieszkania lub firmowy)
– Numer telefonu


JAKIE SĄ CELE PRZETWARZANIA TWOICH DANYCH OSOBOWYCH PRZEZ JUSTINE CRAFTS JUSTYNA WOŹNICA?- Założenie konta na stronie justinecrafts.com

– Realizacja zamówienia w sklepie internetowym na stronie justinecrafts.com

– Wystawienie faktury dokumentującej zakup

– Realizacja reklamacji oraz zwrotów

– Wysyłka newslettera


– Kontakt ze mną poprzez pocztę elektroniczną

JAKIE ZBIORY DANYCH SĄ PRZETWARZANE PRZEZ JUSTINE CRAFTS JUSTYNA WOŹNICA?- Zbiór użytkowników

– Zbiór zamówień

– Zbiór faktur

- Zbiór zwrotów i reklamacji

– Zbiór marketingowy

– Zbiór umów


JAK WYRAZIĆ ZGODĘ NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH? Jeśli chcesz wyrazić zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, podstawą prawną jest zaznaczenie odpowiednich checkboxów podczas składania zamówienia lub podczas zapisu do newslettera.


KOMU POWIERZANE SĄ TWOJE DANE OSOBOWE?- Biuro Rachunkowe Iwantex – zbiór faktur, formularze zwrotów

- Firma kurierska lub Poczta Polska (w zależności od Twojego wyboru podczas zakupów) – zamówienia

- Hostingodawca MyDevil.net – przechowywanie danych użytkowników, zamówień na serwerze


JAK DŁUGO BEDĄ PRZETWARZANE TWOJE DANE OSOBOWE PRZEZ JUSTINE CRAFTS JUSTYNA WOŹNICA?Twoje dane osobowe przetwarzane będą przez cały czas prowadzenia przeze mnie działalności gospodarczej lub do momentu, w którym sam zadecydujesz o ich usunięciu z mojej bazy danych. Możesz to zrobić w każdej chwili np. poprzez wysłanie maila na adres justyna@justinecrafts.com


CZY MASZ PRAWO DO WGLĄDU W TWOJE DANE OSOBOWE I DOKONANIA W NICH ODPOWIEDNICH ZMIAN?W każdej chwili masz prawo dostępu do swoich danych osobowych. W dowolnym momencie możesz także je zmienić (jeżeli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem na stronie justinecrafts.com, możesz to zrobić samodzielnie w Twoim profilu), jeśli nie wiesz jak to zrobić lub nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem po prostu do mnie napisz na 
justyna@justinecrafts.com.

Pamiętaj także o tym, że swoje dane osobowe możesz usunąć z bazy danych, kiedy tylko chcesz.CO MOŻESZ ZROBIĆ, GDY TWOJE DANE OSOBOWE PRZETWARZANE SĄ NIEZGODNIE Z PRAWEM?


Jeżeli uważasz, że Twoje dane zostały wykorzystane niezgodnie z prawem, możesz wnieść skargę do organu nadzorczego. 


CZY MUSISZ PODAWAĆ DANE OSOBOWE FIRMIE JUSTINE CRAFTS JUSTYNA WOŹNICA?Podanie Twoich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu realizacji zamówienia w sklepie internetowym justinecrafts.com oraz w celu wysyłki newslettera.


Pamiętaj, też o tym, że kontaktując się ze mną poprzez pocztę elektroniczną również przekazujesz mi swoje dane osobowe, co jest niezbędne jeśli chcesz się ze mną skontaktować.

CO JESZCZE POWINIENEŚ WIEDZIEĆ?

Moja strona justinecrafts.com wykorzystuje pliki cookies. Zawsze przy pierwszej wizycie proszę Cię o ich akceptację, ponieważ Twoja akceptacja może ułatwić działanie strony w Twojej przeglądarce.

Korzystam z wielu narzędzi i wtyczek:
– Google Analytics – narzędzie należące do Google LLC, które umożliwia mi analizowanie Twojego ruchu na stronie. Dzięki temu mogę optymalizować moją stronę, ulepszać i przygotowywać treści, które będą Cię interesować.
– Disqus – system komentowania postów na moim blogu należący do firmy Disqus Inc. Aby skomentować dowolny post na moim blogu, musisz być użytkownikiem Disqus i mieć zaakceptowany Regulamin oraz Politykę Prywatności systemu Disqus.
– Serwisów społecznościowych (Facebook, Instagram, Pinterest, Twitter, +Google, YouTube)